021 - 88520412 - 15

درباره ما

شرکت گستره نگار

شرکت گستره‌نگار در سال ۱۳۷۲ تاسیس شده است. زمینه اصلی فعالیت گستره‌نگار تولید و ارائه‌ی نرم‌افرارهای کاربردی است. که اینک با گذشت بیش از یک دهه توانسته است سابقه‌ی درخشانی در این زمینه کسب کند.
راه‌برد اصلی در گستره‌نگار بکارگیری خلاقیت‌های فردی در چارچوب کار گروهی و در جهت توسعه راه‌حل‌های هوشمندانه و بدیع است. از این‌رو همواره نوآوری و خلاقیت از نکات کلیدی و مثبت این شرکت بوده‌است که آن را در ادامه راه یاری داده است.
زمینه‌ی تخصصی فعالیت گستره‌نگار در چند سال اخیر بهره‌گیری از این نوآوری‌ها در ارائه‌ی راه‌کارهای بومی در خصوص نرم‌افزارهای معتبر بین‌المللی بوده‌است. این مورد به خصوص در زمینه‌ی نرم‌افزارهای مرتبط با کنترل و مدیریت پروژه چشمگیرتر بوده‌است. به ترتیبی که امروزه این شرکت معتبرترین ارائه دهنده‌ی محصولات فارسی کنترل و مدیریت پروژه محسوب می‌شود و محصولات آن در اغلب موسساتی که در این زمینه فعال هستند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

font-awesome_4-7-0_hourglass-2_100_0_ed1c24_none

تاریخچه گستره نگار

شرکت گستره‌نگار در سال ۱۳۷۲ تاسیس شده است. زمینه اصلی فعالیت گستره‌نگار بومی‌سازی و پیاده‌سازی نرم‌افزارهای معتبر و رایج جهانی است، که اینک با گذشت نزدیک به دو دهه توانسته است سابقه‌ی درخشانی در این زمینه کسب کند.

font-awesome_4-7-0_binoculars_100_0_ed1c24_none

چشم انداز گستره نگار

شرکت گستره‌نگار در چشم‌انداز آرمانی خود، شرکتی معتبر در زمینه ارائه ابزارهای نرم‌افزاری فارسی و انتخاب نخست شرکت‌های نرم‌افزاری جهانی برای شراکت در توسعه راهکارهای مشترک در منطقه و همچنین انتخاب نخست مشتریان در استفاده از راهکارهای نرم‌افزاری رایج و معتبر جهانی است.

icomoon-free_2014-12-23_target_100_0_ed1c24_none

ماموریت شرکت گستره نگار

ماموریت اصلی شرکت گستره‌نگار ارائه‌ی راه‌کارهای بومی برای نرم‌افزارهای معتبر جهانی است. اعتقاد ما بر آنست که در بسیاری مواقع استفاده از نرم‌افزارهایی که در سطح جهانی مورد استفاده قرار می‌گیرند، در مقایسه با توسعه‌ی نرم‌افزارهای جدید می‌تواند راهکاری بسیار با صرفه باشد. آنچه می‌تواند این ایده را عملی سازد وجود راه‌کارهای بومی و امکانات لازم کاربر ایرانی و همچنین ارائه‌ی خدمات مناسب می‌باشد.
ماموریت شرکت گستره‌نگار با بومی سازی نرم‌افزارهای به‌روز و معتبر جهانی و از طریق ارائه خدمات مشاوره، آموزش و پیاده‌سازی آنها، به سازمان‌ها و کاربران فارسی زبان در تمامی نقاط جهان کمک می‌کند تا کارآیی و اثربخشی خود را بهبود و ارتقاء دهند.

برای این منظور شرکت گستره‌نگار به طور مرتب فناوری‌های اطلاعاتی و نرم‌افزارهای به‌روز و معتبر جهانی را رصد نموده و با انتقال دانش آن به فضای کسب‌وکار فارسی زبانان، آنها را در انتخاب راهکار بهینه و موثر یاری می‌کند.

سابقه طولانی و تجارب متعدد سبب شده است تا گستره‌نگار مجموعه‌ی کاملی از راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات را جهت حل چالش‌های سازمانی در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

font-awesome_4-7-0_send_100_0_ed1c24_none

ما در شرکت گستره نگار بر این باور هستیم که:

زبان فارسی یک پدیده ارزشمند و غنی است و کمک به حفظ و ارتقاء  این زبان در فضای فناوری اطلاعات، در واقع کمک به زبان فارسی و ملیت ایرانی است.

خلاقیت و نوآوری در صنعتی که ما مشغول به فعالیت در آن هستیم، جزء جدایی ناپذیر موفقیت و رشد قلمداد می‌شود، لذا ما برای موفقیت و رشد و توسعه پایدار برای خلاقیت‌ها و نوآوری‌های کارکنان ارزش بیش از اندازه‌ای قائل هستیم و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا محیطی را فراهم نماییم که سبب بروز خلاقیت و نوآوری در شرکت شود.

تمامی تلاش‌ها و فعالیت‌های ما در شرکت گستره‌نگار معطوف به کسب و جلب رضایت مشتریانمان است و باور داریم که مشتری راضی‌تر، یعنی بازار مطمئن‌تر، موفقیت افزون‌تر و پایداری و بقاء شرکت.

صداقت با خود و با مشتری سبب ایجاد روابط کاری بلند مدت می‌شود.

حرفه‌ای‌گری و پای‌بندی به اخلاق حرفه‌ای در شرکت ما یک ارزش تلقی می‌شود.

حرمت گذاشتن به مشتری و نیازها و نظرات وی یکی از ارزش‌های اساسی شرکت ماست.

 در برخورد با مشتری همیشه بایستی منصف بود.

انضباط کاری و خوش قولی از ارزش ویژه‌ای در شرکت ما برخوردار است و تمامی کارکنان ما دارای چنین ویژگی‌هایی هستند.

همکاران ما

بابک محمودی مجدآبادی

مدیر عامل و مدیر توسعه محصول

حسین اردکانی

مدیرپروژه

مهدی پیکرآرا

مدیر اداری و مالی

محسن بختیاری

مدیر پشتیبانی